Rodinné domy
na kľúč

HomeDom na kľúč

dom_na_kluc

Dom na kľúč

Výstavba rodinných domov je jednou z primárnych činností našej spoločnosti. Už roky zákazníkom ponúkame možnosť realizácie výstavby domu na kľúč a plníme ich predstavy o vysnenom bývaní. O všetko sa postaráme od A po Z. Okrem kompletnej výstavby nehnuteľnosti pre klientov, realizujeme aj vlastné developerské projekty.

Od základov

Od vykopania základov, položenia základovej dosky cez hrubú stavbu až po osadenie dverí a odovzdanie kľúčov majiteľom. Stavbe rodinného domu na kľúč predchádza plánovanie a projektovanie. Poradíme Vám pri výbere pozemku, pomôžeme vybrať vhodný projekt a prekonzultujeme s Vami výber stavebných materiálov. Následne sa začne výstavba od holého základu až po vybudovanie interiéru, vrátane interiérových dverí, stierok, položenia podláh alebo sanitárneho vybavenia.

Najväčšou výhodou tejto služby je, že Vám odpadá množstvo starostí a ušetríte si množstvo času a nervov. Používame certifikované materiály overenej kvality, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá. Dodržiavame stavebné normy a predpisy, priebežne kontrolujeme stavebné práce – ich kvalitu a hlavne dodržiavame termíny. Každý klient si vyžaduje špecifický prístup, a to si uvedomuje aj náš profesionálny tím. S našou firmou sa dostanete od domu snov až k realite.

dom_na_kluc_od_zakladu
Comfort Reality - Výstavba rodinného domu 1 na kľúč

Vlastné projekty

Firma Comfort Reality s. r. o. sa venuje taktiež výstavbe a následnému predaju vlastných projektov. Klientom tak ponúkame možnosť vybrať si z našej katalógovej ponuky. Naše rodinné domy spĺňajú základné charakteristiky, ktoré požaduje väčšina záujemcov o bývanie. Zakladáme si na tom, aby naše stavby dokázali splniť najnovšie energetické triedy bývania. Kvalitnými materiálmi dokážete do budúcna ušetriť veľké množstvo peňazí.
Naše projekty sú ergonomicky a dispozične dobre riešené, aby bolo možné úžitkovú plochu využívať, čo najefektívnejšie. Typický 4-izbový dom s veľkorysou terasou pre Vás bude spĺňať všetky kritériá, ktoré pre komfort bývania budete požadovať. Inovatívnym spôsobom dom vždy rozdeľujeme na dennú, nočnú, spoločenskú a oddychovú zónu. Vďaka tomu vieme zaručiť optimálnu dispozíciu priestoru.

Rodinné domy na kľúč

PROJEKTY NA PREDAJ

Tu môžete vidieť vizitku našej práce. Na všetky realizované projekty sme právom hrdí a dôkazom toho sú aj spokojní zákazníci.
Pozrite si našu aktuálnu ponuku rodinných domov na kľúc a v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať cez náš formulár alebo na
Tel.č.: 0905 510 322 | 0911 892 147

Naše projekty

Fotogaléria

Aj tieto zábery reprezentujú časť našich schopností. Vizitkou našej práce sú predovšetkým spokojní klienti.
Ak máte záujem o ďalšie ukážky našej práce, pokojne nás kontaktuje a radi Vám ďalšie fotografie a informácie poskytneme.