O nás

HomeO nás

Comfort Reality - Výstavba rodinného domu 1 na kľúč

O nás

Naša firma Comfort Reality s. r. o. sa zaoberá stavebnou činnosťou a sprostredkovaním kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Vznikli sme v roku 2008 a už viac ako 12 rokov našim klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti výstavby a realít. Cieľom je poskytnúť klientom, čo najvyšší možný komfort služieb.

Predaj, kúpa a prenájom nehnuteľnosti

Zakladáme si na individuálnom a serióznom prístupe a tiež na tom, aby sme klientom uľahčili všetky procesy súvisiace s výstavbou nehnuteľnosti, jej predajom, kúpou alebo prenájmom. O všetko sa stará odborný tím, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti realít a stavebnej činnosti. Zbavíme Vás všetkých byrokratických záležitostí, aby sme pre vás tieto procesy, čo možno najviac zjednodušili.

Rodinný dom3 na kľúč
cr_header

Dom snov
na kľúč

Ďalšou podstatnou činnosťou našej firmy ja výstavba domov na kľúč. Komplexne sa postaráme o všetko od A až po Z. Nevyhnutné záležitosti konzultujeme s klientom, aby sme sa dopracovali k želanému výsledku. Používame certifikované materiály, dodržiavame stavebné predpisy a termíny odovzdania. Realizujeme aj vlastné stavebné projekty, ktoré prispôsobujeme očakávaniam klientov. Garantujeme Vám maximálny komfort a spokojnosť s realizovanými projektami.