Rodinný dom 4 Dvorany nad Nitrou

Ideálny nízkoenergetický dom pre mladé páry a rodiny, ktoré hľadajú malý útulný domček na bývanie. Zastavanú plochu domu tvorí 170 metrov štvorcových, z toho je úžitkovou plochou 106,95 metrov štvorcových, čo je dostatočne veľká plocha pre komfortné bývanie menšej modernej rodiny. Súčasťou rodinného domu aj aj terasa, ktorá má vchod z obývacej izby spojenej s kuchyňou, čo zabezpečuje lepší prístup v prípade rodinných grilovačiek či osláv. Zároveň dodávajú dvere na terasu spolu s tromi oknami dostatok svetla na osvetlenie najväčšej miestnosti v dome.

Po príchode do domu máte po ľavej strane toaletu a práčovňu. Tým, že je dom riešený do tvaru L zabezpečuje rozdelenie dennej a nočnej časti. Dennú časť tvorí jeden otvorený vzdušný priestor s obývacou izbou, jedálňou a kuchynským kútom. Nočná časť je oddelená, aby sa v dennej časti dalo fungovať plnohodnotne bez toho, aby sa vyrušoval niekoho spánok, čo je v prípade malých detí, či bábätiek ideálna voľba pre rodiny s deťmi. V nočnej časti nájdete hlavnú spálňu a jednu hosťovskú alebo detskú izbu. Nechýba kúpeľňa, ktorá tieto dva priestory rozdeľuje.

Fotogaléria

Pôdorys

nakres_rodinny_dom_na_kluc_4_dvorany_nad_nitrou

Máte záujem o výstavbu rodinného domu na kľúč od nás? Napíšte nám alebo nás kontaktujte na Tel.č.: +421 911 892 147 | +421 905 510 322